Home » Çiçek Halı Yıkama » Maltepe Halı Yıkama

Maltepe Halı Yıkama

Maltepe Halı Yıkama hizmetini on yılı aşkın bir süredir üstün bir başarıyla sağlamakta olan Çiçek Halı Yıkama Fabrikası, binlerce memnun müşteriye en kaliteli hizmet sunumu sağlayabilmek için büyük bir gayret gösteriyor.

halı yıkama fabrikası

Maltepe merkez olmak üzere 50 Kilometrelik bir mesafeye, hızlı, kaliteli ve nitelikli hizmet sunumu sağlayabilmek için yapılanmış olan firmamız, gezici ünitelerimiz, yıkama fabrikamız, kurutma alanlarımız, depolama alanlarımız ve merkezimiz olmak üzere, tüm hizmet taleplerinizi an kısa süre içerisinde yanıtlayabilecek bir kapasiteye sahiptir. Makine halısı, yün halı, Ladik halısı, Bünyan halısı, Kayseri halısı, Shagy halı ve benzeri olmak üzere, her halı türü için farklı temizleme, hijyen ve kurutma yöntemleri uygulayabilecek bir şekilde hazırlanmış olan firmamız, Maltepe ve yakın bölgelerinin hizmet ihtiyaçlarını belirleyerek, ihtiyaçlara özel çözümler oluşturabiliyor. Uzun çalışma yıllarına dayanmakta olan bilgi birikimi ve deneyimlerimiz, bölgedeki potansiyel müşterilerin ihtiyaçları oranında yeniliklerle sürekli güncelleniyor.

Maltepe’ de Halı Yıkama ve Yaşam Alanları Hijyen Çalışmalarımız

Teslimat süresi konusunda sürdürülen titiz yaklaşımımız, adresten teslim alınan halıların uygun ve müşterilerimizin talep ettiği teslim saatleri, hizmet taleplerine aynı gün içerisinde yanıt verebilme, yüksek hijyen ve temizlik standardı, ücretsiz ekspertiz, özel yıkama ve kurutma işlemleri gibi standart hizmet sunumlarının dışında hizmetler verebilen firmamız, bölgemizde sektörün en önemli oyuncusudur. Sektörel standartların üzerinde ve sürekli standartları yükseltmeye yönelik yeniliklerle güncellenen hizmet yaklaşımımız, aynı zamanda güler yüzlü ve seviyeli bir sunuma sahiptir. Kurumsal nitelikteki firmamız, hizmet sunumlarını çağımızın modern ve ciddiyet sahibi hizmet ihtiyaçlarına yanıt oluşturuyor. Tüm hizmetlerimizi aynı zamanda en ekonomik koşullar altında sunabilmek için, özverili bir ticaret ahlakıyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Maltepe halı yıkama ihtiyaçlarına özellikli ve nitelikli hizmet sunabilmenin yanında, ahilik geleneğinin ve esnaflığın günümüzdeki temsilcisi olmanın iç huzuruyla, sektörümüzün önce hizmet sunumlarından birini gerçekleştiriyoruz. Yaşam alanlarının temizlik ve hijyen standartlarının sağlanması gibi önemli bir sorumluluğunun olduğunun bilinciyle hareket eden firmamız, aynı zamanda sektöründe üstlendiği öncü rolünün sorumluluğunda farkındalığında hizmetlerini sürdürüyor.

Maltepe halı yıkama fabrikası olarak, bugüne kadar üstün bir başarıyla sürdürdüğümüz çalışmalarımızı, aynı kararlılık ve heyecanla, çağımızın tüm gelişmelerini eş zamanlı olarak takip ettiğimiz bir bilinçlilikle sürdürmeye devam ediyoruz.