Home » Hizmetlerimiz » KOLTUK YIKAMA ve YERİNDE KOLTUK YIKAMA

KOLTUK YIKAMA ve YERİNDE KOLTUK YIKAMA

MOBİLYA ve KOLTUK KUMAŞ TEMİZLİK
KOLTUK YIKAMA ve YERİNDE KOLTUK YIKAMA

Mobilya temizliği doğru araçları, teknikleri ve düzgün gerçekleştirmek için deneyim gerektirir ve özel bir hizmettir. Doğru yapıldığında, profesyonel temizlik orijinal görünümünü ve toprak zemin çıkarmadan ve lekeleri ortadan kaldırarak kumaş mobilya hissedeceksiniz. Profesyonel temizlik aynı zamanda toz ve kumaş sıkışmasını engeller. Atmosferik toprağı kaldırarak evinizin çevre sağlığını geliştirmesine neden olacaktır.

Nasıl yapılır
Adım 1: Sadece bir halı yıkama firması değil. İyi ve makul fiyat (sitemizde listelenen tüm fiyatlandırma ve halı yıkama klavuzunda mevcut) için ofisimizi arayınız 0216 399 0 302 ve uygun bir randevu alın. Yoğun bir yaşam tarzına sahipsiniz ve vaktiniz yok. Mesai saatleri dışında da talepleriniz gerçekleştirilir. Öğleden sonra, akşam ve hafta sonu farketmez istediğiniz zaman arayıp randevu verin.

Adım 2: Bizim üniformalı Servis Teknisyenleri ile profesyonel halı temizlemek için evinize zamanında gelecek. Servis randevuları işin boyutuna bağlı olarak, üç ila bir saat sürebilir, ama halı tekrar kullanılmaya hazır olmadan eve gelen halıların saatinden sonra en az üç saat bekleyebilirsiniz.

Adım 3: Bizim Servis Teknisyeni, ev mobilyaları için doğru temizleme yöntemini belirleyecek ve Buharla temizleme veya kuru temizleme sistemlerini uygulayacak. Ayrıntılı bir muayene sonra, Servis Teknisyeni ne olacağını sizlere sunacak böylece, o temizlik yoluyla çözülebilir değil önceden de bilgi sahibi olacaksınız. Sert lekeleri sökmek için temin edilen özel bir nokta-çözücü ile ön-muamele yapılır. Sonra, bizim Servis Teknisyeni da kumaş üzerine uygun bir deterjan (veya kuru temizleme solüsyonu) spreyi uygulayacak ve yeterli seviyedeki 300 PSI ‘lık makinayı kullanmadan önce kirlenen yeri gevşetmek için zamanla onlara kumaş durulama sistemi uygulayacaktır.

Adım 4: Servis teknisyeni sizlere halınızı teslim ettiğinde memnun kalmazsanız 2. aşama halı yıkama işlemleri uygulanacak ve müşteri memnuniyeti her zaman ön planda olacaktır. memnuniyetle ikinci bir temizleme girişimi yapacaktır ve gelecek dökülmeleri ve leke çıkarma için temizleme solüsyonu küçük bir şişe ile bırakıyoruz.