Home » Çiçek Halı Yıkama » cicekhaliyikama.net

cicekhaliyikama.net

cicekhaliyikama.net

Halı yıkama söz konusu olunca pek çok firma akla gelebilir. Fakat temizlik işini önemseyen, hijyene dikkat eden insanlar bilirler ki halı yıkamak,  detayları olan bir temizliktir. Halılar kir ve tozu hapseden yapısı itibariyle temizlenmesi özen isteyen eşyalardır. Dolayısıyla sıradan atölye tarzı yerlerde gelişigüzel işlemlerde yıkanan halılar temizlenmiş değil aksine daha çok kirlenmiş oluyor.

Üstelik kullanılan deterjan ve şampuanların kalitesi halı yıkamada çok önemliyken bazı firmalar maliyetlerini düşürmek için ucuz olan ve çok fazla kimyasal içeren ürünleri kullanmaktalar. Hal böyle olunca halıların cinsine, dokumasına uygun olmayan bu kimyasallar, halıları yıpratırken renklerine ve dokularına zarar verebiliyorlar. Üstelik kimyasallardan tam olarak arınmayan halılar tehlike saçıyor.

İnsanlar dızla bilinçleniyorlar ve her alanda doğal ürünler ön plana çıkıyor. Halılar sürekli temas halinde olunan eşyalar olarak bu doğallıktan nasibini, temizlik konusunda alıyor.

“Çiçek Halı Yıkama” olarak halılarınız temizlerken doğal bitkisel şampuan kullanıyoruz üstelik son derece donanımlı tesislerimizde bulunan makinelerimizle halılarınızda hiçbir kalıntı bırakmadan hijyen sağlıyoruz. Halı yıkama işinde başarısı onaylanan bu şampuan tozlara tutunarak onları yüzeye çıkarıyor. Halılarınız bu şampuan sayesinde yüzeye çıkarılan kirlerden modern makinelerde yapılan yıkama işlemiyle arındırılıyor. Üstelik bitkisel olan bu şampuan halılarınıza hiçbir zarar vermiyor.

Bizim için önemli olan müşteri memnuniyetini sağlamak için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz.

cicekhaliyikama.net adresinden bizimle irtibata geçebilir, işlemlerimiz ve size sunduğumuz avantajlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.