Home » Çiçek Halı Yıkama » Halı Yıkama

Halı Yıkama

Çiçek Halı Yıkama’ya gelen halılardaki: derin kir, yiyecek ve içecek lekesi (kahve ve kırmızı şarap dahil olmak üzere), gres yağı, ayakkabı cilası vb. Sadece klasik temizleme işlemi değil özel fırça ve vakum sistemi uygulanır.
Halı Temizleme Sistemi Biz İstanbul ‘un lider halı yıkama fabrikası, profesyonel halı temizleme sistemleri kullanarak en hizmeti sunan güvenli yöntemler uygulayarak derin temizlik uygulayan Maltepe ‘de hizmet veren halı yakama fabrikasıyız Her türlü halı, kilim,dokuma halısı ve yollukları temizleriz.
Halı Temizleme sistemini oluşturan sistemde, basit kullanımlı fırçalama makineleri, özel temizleme bileşikleri ve halı yıkama şampuanları tarfından geliştirilen sistemler vardır. Sistemin kalbi olan Halı Temizleyici bileşenlerde yenilenebilir ve doğal (organik) maddeler kullanılır.
Bu bilşenler;
Sıfır fosfat
pH nötr
biyolojik aktif maddeler ‘dir.
Farklı büyüklükteki halı temizleme fırçaları başta olmak üzere makineleri ve emici kir gibi bir sünger ile temizleme işlemi daha da detaylandırılır. Bu kirli bileşkenler daha sonra yapılan Renovator ile ve vakumlu halı kurutma makinaları ile yokedilir.
Halı Bakım ürünlerine dahil sistemler;
Halı Temizleyici ve leke çıkarıcı / Prespay
Halı Temizleyici, Pas sökücü
Komple Halı Temizleyici ürün yelpazesi olan maddelerden oluşur ve en kaliteli ürünleri sizlere vererek en yüksek müşteri memnuniyetini sunar. Çevre bakım, etkililik ve verimlilik performansı sağlar.
—-
Çiçek Hlaı Yıkama Fabrikası ‘nı seçmek için bir çok neden vardır;
kullanıcı dostu:
hiç bir mobilyaya zarar vermez.
kısa kuruma süresi sağlar
kolay ve basit uygulamaları mevcuttur
yeniden kirlenmesini uzatır
en uygun fiyatları etkin sistem yoluyla belirlerhalı dostu:
halılarının dokularını korur
hiçbir şekilde su birikintisi kalmaz
yapışkan dokular kalmazçevre dostu:
% 100 doğal hammadde
biyolojik olarak parçalanabilen maddeler
fosfat
1. Ağır temizlikten önce den sprey ve kimyasal bileşik kullanılır.
2. Ağır temizlik için önceden sıkılan kristaller ile noktalar belirlenir (çözünen yağlı kir lifler), serpin macun ve fırça ile halı yıkam makinasının da kullanılması ile temizleme işlemi başlar.
3.Yumuşamış lekeler ortadan kaldırılır ve halılar diğer işlemlere geçer.
Ev ve Konut Halı Temizlemehalı temizlemeÇiçek Halı Yıkam Fabrikası halı yıkama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve buna göre sistemlerimizi sunuyoruz. Her zaman size daha iyi hizmet vermek için çalışmaktayız. Bize güveniyorsunuz çünkü; size en uyun fiyatı ve en profesyonel hizmeti sunuoruz.Görünüşte aşılmayak gibi görünen çözümleri sunuyoruz.Hayvan idrar ve kokuları
Pas
Leke
Sakız, tar yağ ve gres
Kırmızı lekeler
Kafein ve çay
Toz, toz akarları ve diğer alerjenler
Bu ve bunun gibi bir çok sıkıntılı işlemi sizin için hallediyoruz. Bunlar bizim için önemli değil. Halı yıkama işlemlerinde aklınızda soru işareti bırakmadan yapılacak tüm çözümleri sunuyoruz ve gerçekleştiriyoruz.
Hizmet alanlarımız:Su ve yangın hasarı tamiri
İs karası hasar tamiri
Su içinde kalmış halılarınızdaki su çekimi
Turbo kurutma makinesi ve nem alma.
Koku giderici, dezenfektan.
Halı ve halıflex yeri değiştirme
Küf ve mantar yoketme.
Halı kaldırmak ve elden çıkarılması için çözümler.
Bu konularda hizmet veren firmamız size her zaman e iyiyi sunmaktadır.
Çiçek Halı Yıkama Fabrikası; halı temizleme hizmeti sağlar. İstanbul Maltepe başta olmak üzere, tüm Maltepe çevresinde en geniş hizmet ağı sağlamaktadır. Hava Kanalı Temizleme, Kurutma makinası, Havalandırma, Temizlik, Koku Giderme, Döşeme Temizleme, Su Çıkarma, Buharlı Temizlik, Hayvan Leke ve Kokuları Giderme hizmetleri sunulmaktadır.
Halı Temizleme SistemleriBiz İstanbul Maltepe ‘de lider halı yıkama fabrikasıyız. Profesyonel ve uzman kadromuz ile en iyi ve ultra düşük maliyetli sistemlerimiz ile temizleme sistemleri sunan rakipsiz ve güvenli bir halı yıkama fabrikasıyız. “Halıda Güvenilir Firma” sloganı ile sektörde öncü olan ve rakiplerinden her zaman bir adım önde olan Maltepe Çiçek Halı Yıkama Fabrikası sizler için hizmet vermekten gurur duyar.
Halı yıkama şampuanı bileşenlerimiz; fosfat, ph nötr, biyolojik, hipoalerjenik, organik özellikleri barındırmaktadır.
Fırçalama makineleri halı içinde emici özellği sayesinde açılan kirleri sünger gibi çeker ve bölgeden arındırır. Bu kirli çıkarma işlemi daha sonra çıkarılan halı ile yeni halı yıakma makinası ekleri ile vakumlanır ve normal halı yıkama işlemine geçer.
Bir dizi Halı Bakım ürünleri ve tamamlayıcı sisteme dahil olan ürünler.
Trafik Şerit Güçlendirici ile Kapsülleme teknolojisi
Halı Yıkama Şampuanı Temizleme Maddesi
Özel Leke Çıkarıcılar
Fayans ve Sert Yüzey Temizleyicileri
Tüketici Temizleme Kitleri
Komple Halı Temizleyici ürün yelpazesini; en yüksek kaliteli malzemeler tamamlar. Etkinlik ve verimlilik başta olmak üzere en iyi performansı verirken, en yüksek öncelik bizim için çevre dostu sistemler uygulamaktır.
Halı Yıkama Maltepe, İSTANBUL
Bizim bölgemizde bizi tercih eden tüm müşterilerimiz her zaman gururumuz olmuştur. Onlardan gelen istek ve memnuniyetler ile sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Yıllardır hizmet verdiğimiz müşterilerimiz artık ailemiz gibi oldu. Aynı zamanda çeşitli temizlik konularında da müşterilerimize danışmanlık yapmaktayız. Döşeme temizleme, su çıkarma, evcil hayvan kirlerinden nasıl korunmaları gerektiği gibi konularda müşterilerimizi herzaman bilgilendirmekteyiz. Bugün bize ulaşın ücretsiz danışma servisinden faydalanın