Home » Çiçek Halı Yıkama » Nasıl halı temizleme fabrikası

Nasıl halı temizleme fabrikası

Nasıl halı temizleme fabrikası
Profesyonel temizleme, leke çıkarma, evcil hayvan kokuları ortadan kaldırılması ve zemin temizleme iyi ve sağlıklı bir ev görünümünü halı ile yaşanmasına yardımcı olacaktır. Toprak parçacıkları, kirli kumaşlar halılarda aşınmaya neden olur ve zımpra gibi sert bir yüzey olur.

Sadece bir halı yıkama firması değil. İyi ve makul fiyat (sitemizde listelenen tüm fiyatlandırma ve kalı yıkama klavuzunda mevcut) için ofisimizi arayınız 0216 399 0 302 ve uygun bir randevu alın. Yoğun bir yaşam tarzına sahipsiniz ve vaktiniz yok. Mesai saatleri dışında da talepleriniz gerçekleştirilir. Öğleden sonra, akşam ve hafta sonu farketmez istediğiniz zaman arayıp randevu verin.

Bizim üniformalı Servis Teknisyenleri ile profesyonel halı temizlemek için evinize zamanında gelecek. Servis randevuları işin boyutuna bağlı olarak, üç ila bir saat sürebilir, ama halı tekrar kullanılmaya hazır olmadan eve gelen halıların saatinden sonra en az üç saat bekleyebilirsiniz.

Ayrıntılı bir muayene sonrası, Servis Teknisyeni ne aşamalar olacağını bildirecek böylece, halı yıkama fabrikaları arasında en iyi sunuyor. Sert lekeler sökme için özel bir nokta-çözücü ile ön-muamele yapılır. Sonra, bizim Servis Teknisyeni halı üzerinde bir pH dengeli, nötr deterjan spreyi ile yeterli seviyedeki 300 PSI ‘lık makinaları kullanmadan önce kirlenen yeri gevşetmek için biraz zaman alan işlemler ile durulama işlemine geçilir.

Bir leke ilk temizlik aracılığıyla kaldırılmış olması durumunda, bizim Servis Teknisyeni memnuniyetle ikinci bir temizleme girişimi yapacaktır ve gelecek dökülmeleri ve leke çıkarma için temizleme solüsyonu ile gerçekleştirilir. Maltepe Halı Yıkama Fabrikası