Home » Çiçek Halı Yıkama » Maltepe Halı Yıkama Fabrikası

Maltepe Halı Yıkama Fabrikası

 

 

Halı Yıkama Maltepe, ihtiyaçlarına Halı Yıkama Fabrikası olarak başarıyla sürdürdüğümüz hizmet süresinde, 20 yılı geride bıraktık. Değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğu, hijyen standartlarını sağladığımız binlerce farklı yaşam alanının oluşturduğu tatmin nedeniyle, hizmet sunumlarımıza ilk günkü heyecan ve şevkle devam etmemizi sağlayan en önemli faktördür. Halı Yıkama Maltepe ilçesinden başlayarak, tüm Anadolu yakasına sunabildiğimiz, uzun ve başarılı çalışma yıllarımız boyunca oluşan deneyim ve birikimlerle hazırladığımız, geniş bir servis ağı ile mümkün hale gelmiştir.

Firmamız sizlere kaliteli hizmetleri ile step halı yıkama stor perde yıkama, yün halı, Çin halısı ve bünyan halılarınız gibi, farklı dokuma özelliklerine sahip, değerli halılarınız için, fabrikamızda özel ve farklı işlemler kullanılarak temizleme ve kurutma yapılır. Halı yıkama yapan yerler arasında kaliteli hizmet sunan ve güvenilir bir firma arandığında, akla ilk gelen firma olan Çiçek Halı Yıkama, halıların teslim süresi olarak, alındığı günden itibaren 5 iş günü içinde teslim süresi taahüt eder. Farklı dokunma özellikleri bulunan veya spesifik şekilde lekelenmesi bulunan halılar gibi özel durumlarda, yapılan ilk ekspertiz sonucunda teslim süresi önceden müşterilerimize bildirilerek, karşılıklı olarak yapılan anlaşma sonucunda teslim alınır.

Halı Yıkama Fabrikası  olarak sunduğumuz hizmetlerimiz arasında Stor perde yıkama işlemleri de  sorunsuz hizmet sunduğumuz bir alan olarak öne çıkar. Stor perde yıkama konusunda, çok detaylı bir şekilde yıkama ve hijyen sağlama hizmeti sunma potansiyeline sahibiz. Yanlış yıkama işlemleri kullanıldığı taktirde stor perdeler çeşitli zararlar görebilir veya kullanım ömrü azalabilir. Bu sebeple Maltepe Halı Yıkama Fabrikası sizlere sorunsuz, profesyonel bir temizlik ve kaliteli bir hizmet sunumu gerçekleştiren profesyonel yardımı sunar. Maltepe, Kücükyalı, Zümrütevler, Bostancı, Göztepe, Ataşehir, Kartal, Pendik, Kadıköy başta olmak üzere, Analadolu Yakasının tamamına ücretsiz servis imkanımız bulunmaktadır.

Halı Yıkama‘da deneyim, birikim ve ileri teknoloji kullanılarak sunulan hizmetlerimiz, uzun çalışma yıllarımız boyunca olgunlaşarak, tüketicilerimizin ihtiyaç türlerine uygun bir şekilde yapılanmış ve buna göre gerekli teçhizat ve hijyen malzemeleri oluşmuştur. Tüketicilerimizin yaşam alanlarında gereksinim duyduğu temizlik ve hijyen ihtiyaçlarına göre özel çözümler oluşturabilme noktasında büyük bir başarıya sahip olan firmamız, sektörünün hizmet standartlarının da yükselmesinde önemli bir rol oynuyor.

Halı Yıkama Fabrikası Maltepe 0216 399 0 302