Home » Hizmet Bölgesi » Taşınmalarda Halılar Nasıl Taşınmalı

Taşınmalarda Halılar Nasıl Taşınmalı

Her yönüyle ciddi bir maliyet ve ciddi bir enerji kaybına neden olan taşınma işlemlerinde her ev eşyasında olduğu gibi halılarda da önemli detaylar bulunmaktadır. Yoğun kirlenmeye maruz kalan halıların yeni evde daha temiz kullanımı için mutlaka profesyonel yıkama işleminden geçirilmesi tavsiye edilir. Özellikle evdeki eşyaların başına bir şey gelmeden nakliye edilmesi taşınmanın daha zorlu olmasına neden oluyor. Taşınma sırasında evin tüm eşyalarının önemli olmasına karşın halılar, bu konuda çok daha önemli hale geliyor. Özellikle taşınmalar sırasında nakliye firmalarının halılara pek fazla önem göstermemesi, halılarınıza zarar verebiliyor. Bu nedenle taşınma sırasında halılarınıza kesinlikle dikkat etmeniz gerekiyor. Bu noktada öncelikle yeni bir eve taşındığınızda eşyalarınızın temiz olması açısından halılarınızın profesyonel Maltepe halı yıkama hizmeti ile derinlemesine yıkanması, yeni evinizde daha temiz ve daha hijyenik kullanabilmenizi sağlayacaktır. Bunun dışında da halılarınızın taşınması sırasında dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Bu noktalara dikkat ederek, halılarınızı daha ideal şekilde taşıyabilirsiniz.

Nakliye Öncesi Halı Yıkama Hizmeti

Öncelikle halınızı taşımaya hazır hale getirirken, halınızı rulo haline getirmeniz gerekiyor. Halınızı rulo haline getirirken de kesinlikle üst yüzeyinin iç kısımda kalmasını sağlayacak şekilde halınızı rulo haline getirmeye dikkat etmelisiniz. Ayrıca rulo haline getirdiğiniz halılarınızı, halı kılıflarına sarmaya ya da nakliye firmasının sarmasına dikkat ediniz. Böylece nakliye sırasında halınızı kirlenmeye ve ıslanmaya gibi olumsuz durumlara karşı koruyabilirsiniz. Taşınma sırasında profesyonel olarak alacağınız Maltepe Halı Yıkama hizmetine de dikkat etmeniz gerekiyor. Halınızın yıkama işleminden sonra kuruma aşamasının taşınma sürecinize denk gelmemesine önem göstermelisiniz. Aksi halde çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu tarz problemlerin meydana gelmemesi adına uzun yıllardır sektörde faaliyet göstermekte olan Maltepe Halı Yıkama merkezimize 7 gün 24 saat kesintisiz olarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Taşınma sürecinize engel olmadan uygun tarihlerde halı yıkama işlemleri ve halı yıkama sonrası teslim işlemleri yerine profesyonelce getirilmektedir.