Home » Çiçek Halı Yıkama » Yün Halı Yıkama İşlemi Normal Halı Yıkama İşleminden Farklı Şekilde Yapılmalıdır

Yün Halı Yıkama İşlemi Normal Halı Yıkama İşleminden Farklı Şekilde Yapılmalıdır

Her türlü yaşam alanı için vazgeçilmez kullanım eşyaları olan halılar, kullanıldıkları alanlar itibariyle en fazla kir toplayan eşyalar arasında yer alırlar. Aynı zamanda yaşamlarımızın kişiye özel bölümlerinde yani evlerimizde kullandığımız bu eşyaların, sağlığımıza doğrudan etkileri olur. Bu nedenle halıların hijyenlerine ve temizliklerine yüksek derecede önem gösterilmesi gerekir. Bununla birlikte, günümüzün şehirleşmiş yaşamı içerisinde en zor temizlenebilen eşyalar arasında halılar gelir. Ortaya çıkan ihtiyaçların en profesyonel standartlarda ekonomik şekilde karşılanması amacı ile 20 yıldır Maltepe ilçesinde Maltepe halı yıkama hizmetlerini değerli müşterilerimize sunuyoruz. Aynı zamanda ilerleyen teknoloji ve bu teknolojinin oluşturduğu çeşitli olanaklarında etkisiyle, üstün özelliklere sahip yün halı üretimleri yapılıyor.

Kullanılacak alana göre çeşitli özelliklere sahip olarak özel olarak üretilmekte olan bu yün halılar ve yanı sıra elde uzun ve meşakkatli bir çalışma sonucunda dokunan halıların temizliği, normal halılara göre çok daha fazla özen gösterilmesi gereken temizlik türleridir. Elde dokuma ve üstün özelliklere sahip Maltepede yün halı yıkama hizmetleri profesyonel ellerde, doğru yöntem ve doğru temizleme malzemeleri kullanılarak yapılmadığında, normalden çok daha kısa kullanım ömrüne sahip olduğu gibi, yanlış yöntem veya temizlik malzemesi kullanılması halinde tamamen bozulma riski de taşır.

Yün Halı Yıkama Yöntemleri Diğer Halılardan Farklıdır

Özelliklerine paralel olarak yüksek ekonomik maliyet oluşturan yün halıların yıkanması, kullanıldığı alanlar itibariyle şart olmakla birlikte, mutlaka doğru yöntem, doğru malzeme ve tüm bu doğruları bir araya getiren uzmanlık istemektedir. Maltepede yün halı yıkama konusunda uzmanlaşmış olan tesisimiz, bu ve benzeri türdeki değerli halıların yıkanması konusunda ustalaşmış teknik personel ve yanı sıra özel makinelere sahiptir. Kurumsal kimliğinin oluşturduğu tüm avantajları hizmet anlayışı çerçevesinde tüketiciye doğrudan aktarmakta olan firmamız, çok sayıda şubesiyle İstanbul’ un Anadolu Yakasının tümüne nitelikli bir şekilde hizmet sunuyor.

Üst düzey hizmet yaklaşımımızı başarılı bir şekilde yansıtmakta olan Maltepe halı yıkama merkezimiz, bölgenin kendisine özgü tüm sorunlarına özel çözümler üretebilmek konusunda üstün bir başarı gösteriyor. Yün halı yıkama konusunda bölgesinin en ileri tekniklerini kullanmakta olan firmamız, sektöründe uzun yıllardır hizmet veriyor olmasının oluşturduğu tüm deneyim ve birikimlerini, çağımızın tüm yenilikleriyle harmanlayarak oluşturduğu üst düzey bir hizmet anlayışı sergilemeye odaklanmıştır. Maltepe merkezli olarak hizmet sunmakla birlikte, elde dokuma, Bünyan halısı, Ladik halısı, İran halısı, Kayseri halısı, Afgan halısı ve benzeri halı türlerinin yanı sıra yün halı üst düzey deneyim ve birikime sahip, bilinçli bir halı yıkama hizmeti sunar.